logo

Informacje o firmie

SPIROWENT – Producent wentylacji

Działamy na polskim rynku od 1996 roku!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i dogłębne rozeznanie w branży produkcyjnej wysokiej jakości elementów do wentylacji. Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się produkcją kształtek „okrągłych” oraz elementów dachowych. Okres ten przyniósł nam pierwsze sukcesy, które poskutkowały dalszą rozbudową parku maszynowego oraz zatrudnieniem nowych pracowników. Ten krok pozwolił nam na rozpoczęcie wytwarzania części i akcesoriów do wentylacji. Zajęliśmy się produkcją kanałów prostokątnych oraz bardziej skomplikowanych produktów, takich jak skrzynki rozprężne, przepustnice wielopłaszczyznowe czy tłumiki wentylacyjne. Nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowana kadra pracowników oraz wieloletnie doświadczenie, to gwarancja najwyższej jakości wykonania.
Na przestrzeni lat do naszej oferty wprowadziliśmy jeszcze wiele innych nowoczesnych rozwiązań wentylacyjnych, które od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Wszystkie znajdujące się w naszych katalogach produktów elementy do wentylacji, są opracowane według aktualnych trendów rynkowych oraz spełniają restrykcyjne wymagania nadzoru budowlanego.

Kanały, kolana wentylacyjne, inne elementy do wentylacji

W aktualnej ofercie naszej firmy do zaoferowania mamy kanały prostokątne i okrągłe, podstawy dachowe czy przepustnice wielopłaszczyznowe. Oprócz tego w naszym asortymencie produktów mogą Państwo znaleźć także kolana i tłumiki wentylacyjne, wywietrzaki, skrzynki rozprężne oraz wiele innych, wysokiej jakości elementów wentylacyjnych, które oferujemy w niezwykle atrakcyjnych cenach. Z naszych usług regularnie korzysta bardzo wielu klientów z całego regionu, m.in. z tak dużych miast, jak Toruń czy Bydgoszcz.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Postaramy się zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie zarówno pod względem technicznym, jak i cenowym.